yandex sayaç
Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 | Güncel Teknoloji ve Donanım, Yazılım ve Webmaster Hakkında Bilgiler ve Donanım Destek Sitesi
Kapat

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Anasayfa Teknoloji Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019
203 Views ₺ /
Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Oyuncu Klavye İncelemeleri, Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019, Klavye İncelemeleri ve Testleri, En Ucuz Oyuncu Klavyeleri, En İyi Oyuncu Klavyeleri, En İyi Oyuncu Klavyeleri İncelemeleri 2019, En Ucuz Oyuncu Klavyeleri İncelemeleri 2019

Bugün 2019’da çeşitli fiyat noktalarında, stil türlerinde ve kullanım senaryolarında mutlak en iyi oyun klavyelerinin bir listesini sunuyoruz.

Ve en iyisi şu anda kurulumlarını piyasadaki en iyi oyun klavyelerinden biriyle yükseltmek isteyen PC oyuncuları için bu liste mükemmel bir rehber niteliğinde. Bunun nedeni, yeni yıl satışlarının oyun klavyesi üreticilerini, birbirleriyle rekabet etmek için fiyatlarını düşürmeye zorlamasıdır; yani aylar öncesine kıyasla çok daha ucuzdur.

Basitçe söylemek gerekirse, araştırmanızı iyi yaparsanız ve akıllıca alışveriş yaparsanız, kış tatilinin en iyi şekilde oynanması için en iyi oyun klavyesini yükseltmek için iyi bir zaman olabilir. Ve araştırmanızı yaparken, bu kesinlikle yardımcı olabileceğimiz bir şey. Burada önerilen en iyi oyun klavyelerinin bir listesini ve ayrıca kullanım amacınıza uygun en iyi oyun klavyesini bulmanıza yardımcı olacak ipuçları ve tavsiyeler rehberini bulacaksınız.

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Kendiniz için En iyi Oyuncu Klavyesi Nasıl Seçilir?

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

PC’de oyun oynamanın en iyi platform olduğuna dair hiçbir şüphe yok, ancak en sevdiğiniz eğlence yazılımını bir konsolun kapalı paketinin dışına çıkarmak, bu oyunların en zorlu koşullarda çalışmasını sağlamak için daha büyük, daha iyi ve daha hızlı donanım sağlamanız gerektiği anlamına geliyor.

En iyi oyun klavyesini emrinizde tutmak, nasıl oynadığınızla ilgili çok büyük bir fark yaratıyor. Örneğin, büyük bir Cherry MX tuşları seti, her tuşa basışını hassas ve lezzetli bir şekilde dokunsal tutarken, programlanabilir makrolar gibi özelliklere erişim oyun deneyiminde büyük kolaylık sağlayacaktır.

Sadece en seçkin oyun klavyelerini toparlamak için, her oyun klavyesi üreticisinin notunu araştırdık ve en iyi fiyatları test ettik.

PC’nizde oyun oynamanızı daha zevkli hale getirecek uygun fiyatlı modellerden, genel eşleşmenizi profesyonel liglere götürecek tam gelişmiş modellere kadar, bunlar kesinlikle aradığınız oyun klavyeleridir.

1. DAS KEYBOARD X50 RGB MECHANICAL GAMING KEYBOARD

Basitçe söylemek gerekirse, dünyadaki en iyi oyun klavyesi.

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 – 1

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Neden Satın Alınmalı?

 • Gamma Zulu mekanik anahtar anahtarları
 • Premium, alüminyum yapı
 • Güçlü RGB parlaklığı
 • Full N-Key Rollover

Ünlü Japon yapımcı Omron tarafından üretilen çarpıcı, birinci sınıf yapı, inanılmaz derecede yüksek kaliteli Gamma Zulu mekanik switch ve bir dizi üst düzey birinci sınıf özellik ile, Das Keyboard X50 RGB Mekanik Oyun Klavyesi, bize göre en iyi klavyedir.

Birçok oyun klavyesinden farklı olarak estetik, sade ve sınıf dışı bırakırken, alüminyum üst plaka parmak uçlarının altına da sağlam bir ağırlık ve lüks bir his katıyor.

Ardından düzenli bir oyun modu göstergesine ve pencerelerin tuşlarını, ekstra uzun örgülü 2 metrelik kabloyu, yumuşak dokunuşlu avuç içi dayanağını ve yerleşik kontrol düğmesinde devre dışı bırakma yeteneğini attığınızda, X50 RGB Mekanik Oyun Klavyesi’nin nasıl bir his yaşatacağını gördükten sonra kolaylıkla en iyi diyebiliriz.

Çarpıcı, güzel tasarlanmış bir oyun klavyesi.

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 – 1

2. ROCCAT VULCAN 120 AIMO

Roccat 120 Aimo gerçekten çarpıcı ve en iyi oyun klavyesi tahtı için güçlü bir rakip.

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 – 2

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Neden Satın Alınmalı?

 • Sessiz mekanik switch
 • İnanılmaz yapı kalitesi
 • Çarpıcı AIMO aydınlatma

Roccat, Vulcan 120 Aimo’yu “hassas bir oyun aracı” olarak tanıtıyor Roccat Vulcan 120 Aimo incelememizi yaptıktan sonra, bu ifade için tartışmak zor.

Kullanılabilirlik açısından, Vulcan 120 Aimo’nun kullanımı gerçekten çok rahat ve programlanabilir tuşların bir karışımını sunuyor, bu yüzden hem oyun hem de her bilgisayar işi için kullanışlıdır. Titan switch’ler aynı zamanda şimdiye kadar test ettiğimiz en iyiler arasında, süper hızlı giriş tanıma ve süper-hafif başlıklarla harika bir kombinasyon oluşturuyor.

Sessiz anahtarlar genellikle en iyi oyun klavyelerini ararken çok fazla zaman harcadığımız bir kalite değildir, ancak Roccat’in inanılmaz derecede etkileyici Vulcan 120 Aimo’daki ısmarlama tuşların ne kadar duyarlı olduğunu göz önünde bulundurarak, bu özelliği daha sık görmek istediğimizi düşünmeye başlıyoruz.

İlgili Haber
Hoverboard Nasıl Çalışır?

Eloksallı alüminyum plakası ile klavye, parmak uçlarının altında inanılmaz derecede iyi inşa edilmiş hissediyor ve dikkat çekici derecede parlak Aimo aydınlatma motoruyla aynı zamanda rehberimizdeki en çekici klavyelerden biri.

32 bit ARM Cortex işlemcisi ile güçlendirilmiş ve şık, çıkarılabilir bir bilek desteği ve 1.8 m uzunluğunda örgülü kabloya sahip olan Roccat Vulcan 120 Aimo, yüksek fiyatlı oyun klavyeleri içinde mutlaka göz atmanız gereken bir oyun klavyesi.

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 – 2

3. HYPERX ALLOY ELITE

Muhteşem, endüstriyel tasarıma sahip, uygun fiyatlı Cherry MX oyun klavyesi performansı.

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 – 3

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Neden Satın Alınmalı?

 • 100 euro’ dan daha düşük fiyata Cherry MX Kırmızı tuşlar
 • Tam set multimedya tuşları

Her mekanik tuşlu oyun klavyesi banka hortumlamayı zorunda kalmaz – aslında, doğru yerlere bakarsanız, sıkıcı, eski bir günlük kullanım klavyelerinden uzaklaşmak isteyenler için mükemmel olan bazı sağlam ve güvenilir modeller bulabilirsiniz.

HyperX’in Alloy Elite, bir set Cherry MX Kırmızı mekanik tuşlar, büyük bir medya düğmeleri grubu ve altı dinamik aydınlatma efektine sahip bazı çarpıcı arka aydınlatmalar (ekstra soğutma için 18 LED ışık çubuğu dahil) ile ince bir giriş seviyesi oyun deneyimi sunar.

Gelecekteki endüstriyel yapısı, kalitesizlikten en uzak şey, ancak makro desteği eksikliği ile mücadele etmek zorunda kalacaksınız.

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 – 3

4. CORSAIR K63 WIRELESS

En iyi kablosuz mekanik oyun klavyesi.

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 – 4

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Neden Satın Alınmalı?

 • Wireless özelliği
 • 128-bit AES şifreleme modu

Kablosuz ve oyun, PC kullanıcıları için çok sık rastalanan bir durum değil. Ancak bu zamanlar değişiyor ve Corsair’in yeni K63 modelinde Wireless bulunuyor.

1 ms’lik ultra hızlı bağlantısı, gerçek bir PC oyun deneyimi için düşük gecikmeli, makinenizden biraz uzakta oynuyorsanız bile gerçek zamanlı bir PC oyun deneyimi için 2,4 GHz optimize edilmiş kablosuz kurulum sağlar.

Cherry MX Kırmızı anahtarların, tam bir RGB arka ışık kümesini ve kontrol altında tutmanızı sağlayacak birçok multimedya anahtarını elde edebilirsiniz.

Tek bir şarjla 15 saatlik kullanımınız olacak, bu yüzden bu kablosuz vahşi çocuk sizi kendine daha da iyi bağlar.

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 – 4

5. LOGITECH G513 RGB

Mekanik switch ile kullanılabilen en iyi oyun klavyelerinden biri.

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 – 5

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Neden Satın Alınmalı?

 • Geliştirilmiş Romer G mekanik anahtar anahtarları
 • Tam spektrumlu RGB arka aydınlatma

Logitech, modern klavyelerde bir nedenden ötürü en büyük isimlerden biri haline gelmiştir – sağlam, kaygan ve son derece duyarlı olan, yüksek kaliteli bir oyun çevre biriminin temel bileşenleri olan yapılarıdır.

Logitech G513 RGB modeli, firmanın amiral gemisi klavyelerinden biridir, Geliştirilmiş Romer G mekanik switchler (% 25’e kadar daha hızlı tuş vuruşları sağlar) ve anahtar başına tam spektrum renk aydınlatması ve LightSync oyunla çalışan aydınlatma renkleri kullanan canlı bir arka ışıklandırma sistemi sunar.

Tam bir Romer G tuş takımı ve hoş bir fırçalanmış metal kaplamasıyla, güçlü bir aksesuardır.

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 – 5

6. STEELSERIES APEX M800

Saf hız için en iyi oyun klavyesi

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 – 6

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019

Neden Satın Alınmalı?

 • İnanılmaz derecede hızlı, düşük hareket şalterleri
 • Etkileyici RGB aydınlatma seçenekleri

SteelSeries’teki saygın zihinlerden Apex M800 modeli satın alabileceğiniz en hızlı mekanik klavyelerden biridir (temel olarak 1,5 mm anahtar hareketi ve 45cN çalıştırma kuvvetine sahip QS1 anahtar anahtarı sayesinde).

SteelSeries, bu çevre birimini profesyonel oyunlar düşünülerek inşa etti.

Ve RGB aydınlatma (tuşlarınız için sekiz parlaklık seviyesi ve 16.8 milyon renk seçeneği dahil) ve altı programlanabilir makro tuşla, fiyat etiketinin önerdiği premium cihaz gibi çalışır.

Oyuncu Klavye İncelemeleri 2019 – 6

Kaynak: Subuza

DMCA.com Protection Status
1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir