yandex sayaç
Kırmızı Blog

Reklam ve Sponsorluk

Daha önceden yayın hayatımıza 2010’dan beri farklı isimlerle devam ettiğimiz blog/portal hayatında yeniden farklı bir isim ile 2018’dan beri güncel olarak yazılar yazdığım kişisel blog/portal sayfamın sunucu ve alan adı masraflarını karşılamak için tanıtım yazısı, banner reklam ve backlink satışı sağlamaktayım. Aşağıda ki sekmelere tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kırmızı Blog kurulalı çok kısa süre gibi bir süre oldu. Şimdiye kadar 100′den fazla özgün yazısı, onlarca aktif okuyucusu ve google aramalarında güzel bir yere oturmamız reklam vermeniz için en iyi sebepler olabilir. Aslında reklamlar, veren siteyi güzelleştirirken reklamın koyuldugu siteyi biraz daha kötü bir hale sokuyor evet, fakat biz sabahtan akşama kadar internet başında sırf eğlence için duramayız değil mi.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal sorumluluk projelerine her zaman elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum. Her türlü projenizi benimle paylaşabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

  • Tanıtım yazıları süresizdir, siteden silinmezler.
  • Yazılar en az 300 kelimeden oluşmalıdır.
  • Her yazıda en az bir görsel kullanılmalıdır.
  • En fazla 3 link çıkışı yapılır.
  • Yazılar “Tanıtım” kategorisi altında listelenir.
  • Tanıtım yazıları tarafımızdan yazılamaz size ait olmalıdır.
  • Yazı yayımlandıktan sonra Twitter, Facebook, Google+, İnstagram, Pinterest, Tumblr,  hesaplarımdan da paylaşmaktayım.
Reklam vermek için tıklayın.

Banner Reklamları

Kırmızı Blog’daki esnek banner alanları sayesinde sitenin istediğiniz bir bölümüne reklam verebilirsiniz. 728×90300×250, 468×60, ya da 300×600 tercih edebileceğiniz reklam boyutlarından sadece bazıları. farklı bir reklam boyutunuz var ise bildiriniz.

Reklam vermek için tıklayın.

Sosyal Medya Reklamları

Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest gibi sosyal medya hesaplarım üzerinden ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

Çekiliş | Yarışma Sponsorluğu

Ürün ya da hizmetinizi Kırmızı Blog takipçileri arasında düzenlenecek bir çekiliş ya da yarışmayla daha geniş kitlelerle buluşturabilirsiniz.

Diğer İşbirlikleri

Yazdıklarım dışında, size özel farklı işbirliklerine de her zaman açığım. Benimle info@kirmiziblog.com ya da İletişim sayfasındaki form aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Reklam vermek için tıklayın.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımı kabul etmiş bulunuyorsunuz. Kabul Ediyorum Daha fazla bilgi için tıklayınız