Sahte WhatsApp kullanımı aslında sahte bir numara kullanarak WhatsApp açma anlamını taşımaktadır. Aslında, çok ilgi çekici bir konu olduğunun farkındayız. Bu nedenle, eminiz ki bu işlemin yapılma yolunu öğrendikten sonra hemen akıllı telefonunuzun başına geçip, sahte WhatsApp kullanımına başlayacaksınız. İlk olarak sahte WhatsApp kullanmak istiyorsanız Android veya iPhone cihazınıza bir uygulama yüklemeniz gerekmektedir.

Sahte WhatsApp Nasıl Açılır?

Bu uygulamanın adı; Voxox uygulaması. Bu uygulama ile WhatsApp üzerinde sahte bir telefon numaranız olacak ve bu numara ile istediğiniz kişilere istediğiniz mesajları gönderebilirsiniz. Uygulamayı aşağıdaki butonlardan indirdikten sonra nasıl kullanacağınız konusunda size yardımcı olacağız.

iPhone İçin Voxox Uygulaması
Android İçin Voxox Uygulaması
Voxox

Voxox Uygulaması Nasıl Kullanılır ?

Uygulamayı indirdikten sonra ilk yapacağınız işlem, uygulamayı açıp üye olmanız. Üye olmak için “Sign me up!” butonuna basıyorsunuz.

Sahte WhatsApp Nasıl Açılır?

Hemen kayıt olmak için telefon numaranızı, e-posta adresinizi, kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıp “Sign Up” butonuna basıyorsunuz. ( Uygulama telefon numaranıza doğrulama kodu yollamaktadır.)

Sahte WhatsApp Nasıl Açılır?

Şimdi Voxox uygulamasını alta alıp biraz da telefon ayarlarını kurcalayalım. Telefonunuzun “Ayarlar” bölümünden “Uygulamalar” seçeneğine giriş yapın.

Sahte WhatsApp Nasıl Açılır?

Uygulamalarda WhatsApp’ı bulun ve “Durdurmaya zorla” butonuna basın. Bunları yapmamızın sebebi WhatsApp’ı sıfırlamak içindir. Durdurma işlemini tamamladıktan sonra “Verileri Temizle” yazısını seçin ve WhatsApp’ınızı resetleyin. (Bir türlü nasıl yapacağınızı bulamadıysanız WhatsApp’ı silip tekrar yüklemeyi de deneyebilirsiniz.)

Sahte WhatsApp Nasıl Açılır?

Şimdi WhatsApp’ı açıp kuruluma başlayalım. WhatsApp uygulaması tarafından İstenilen telefon numarasına Voxox numaranızı yazın.

Sahte WhatsApp Nasıl Açılır?

Voxox numaranızı öğrenmek için Voxox uygulamasında en sağda bulunan “More” butonuna tıklayın ve karşınıza Voxox numaranız gelecektir.

Sahte WhatsApp Nasıl Açılır?

Voxox numaranız girildikten sonra SMS ile doğrulama yapabilirsiniz. WhatsApp tarafından gönderilen doğrulama kodunuzu Voxox uygulaması içerisindeki messages sekmesinde bulabilirsiniz.

Sahte WhatsApp Nasıl Açılır?

Gerekli doğrulama ve kurulum ayarlarından sonra artık sahte WhatsApp’ınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. İşlem hakkında takıldığınız noktalarda Help724.com’dan destek alabilirsiniz. Bu işlemler sonucunda kötü amaçlı kullanımı önermiyoruz.

Content Protection by DMCA.com