Site Kullanım Koşulları

 1. Kırmızı Blog Sitesine Ait Kullanım Koşulları
  Kırmızı Blog sitesinden hizmet almak için aşağıdaki üyelik/kullanım şartlarını okumanız ve kabul etmeniz gerekmektedir. Siteye gelen her üye veya her ziyaretçi kullanım şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanım ve üyelik şartları dışında belirtmek gerekirse, bu sitedeki tüm içeriklerin, videoların, kod ve yazılımların, ürünlerin sunulması tamamen Kırmızı Blog’e aittir.
  Bu sitedeki servis ve hizmetlerin kopyalanması ve yayılması gibi işlemler tamamen yasa dışı bulunmakta ve bu işlemlere izin verilmemektedir. Kırmızı Blog, sitesinde yayınladığı her türlü içeriğin kullanıcı tarafından faydalı olmasını hedeflemektedir. Tüm bunların dışında aşağıda bulunan kullanım şartlarını okumanız ve bu şartlara onay vermeniz gerekmektedir.

  1. Sitemize üye olmanız halinde, kayıt sırasında verdiğiniz tüm bilgilerin doğru ve güncel olmasını kabul etmiş sayılırsınız. Verdiğiniz bilgilerde eksik ve yanlış bilgi tespit edildiği takdirde üyeliğinizin silinmesi durumuyla karşı karşıya kalırsınız.
  2. Kırmızı Blog tarafından üretilen içeriklerin, kaynak kullanılmadan başka bir yere alıntı yapılması ve akan videoların gömülü kodlarının başka yerlerde yayınlanması tarafımızca yasaktır ve kabul edilemez.
  3. Kırmızı Blog, ziyaretçilere ve üyelere sunulan içeriklerin kesin olarak doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmez, paylaştığı tüm içerik ve verilerin kontrolünü yapmamaktadır. Sadece sizi yeni ve olağan teknolojiler hakkında bilgilendirir, tavsiyelerde bulunur, içerikler hakkında indirme işlemi gerçekleştirmeyi hedefler.
  4. Kırmızı Blog, ziyaretçilerine ve üyelerine sunduğu içeriklerde bilgi vermeyi, internet, teknoloji ve dijital platformda içerikler üretmeyi ve bu içeriklerinde tavsiye ve bilgi vermeyi, internet, teknoloji ve dijital platformun sunduğu yenilikleri paylaşmayı amaç edinmiştir.
  5. Kırmızı Blog, sunduğu hizmetlerin doğru ve güvenilir olması adına elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bunun yanında sistemdeki arıza veya sistem bakımları konusunda bir sıkıntı yaşanırsa Kırmızı Blog kendi müdahalesi dışında olmadığı sürece elinden geleni yapacaktır.
  6. Kırmızı Blog tüm kullanıcılar için ücretsiz paylaşımlarda bulunmayı hedef edinmiştir ve bu servislerin içeriğinden asla kendisi sorumlu değildir ve bilgimiz dışında kalan hiçbir konudan bu site sorumlu değildir. (Kendi ürettiği teknolojilerin tanıtılmasından sorumlu olup, üye ve ziyaretçilerin ürettikleri ve yayınladıkları içeriklerden sorumlu değildir.)
  7. Kırmızı Blog sitesi sunmuş olduğu tüm içeriklerin daha etkin ve kullanılır olabilmesi adına reklam, sponsorluk ve veri paylaşımı gibi 3.Parti kurum ve kuruluşlar ile birlikte çalışabilir. Söz konusu 3. Parti kurum ve kuruluşlar tarafı ile yapılacak çalışmalarda kanunların ön gördüğü şekilde iş birliği içinde olunacağı, kullanıcıların isteği dışında iletişim, pazarlama ilişkisi yürütmeyeceğine taahhüt eder.
  8. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının 3. Şahıs ve kurumların kişilik haklarıyla ilgili belirlediği kurallar bu site içerisinde geçerlidir. Site içerisinde bu hakların kişiler tarafından ihlal edilmesi, hakaret, küfür ve benzeri şekilde kötü kullanıma yol açacak faaliyetlerde bulunulması takdirde, Kırmızı Blog ilgili içerikleri yayından kaldırma ve üyelik iptal etme haklarına sahiptir.
  9. Kırmızı Blog sunduğu hizmetler üzerinde daha iyi hizmet vermek adına değişiklikler yapabilme hakkına sahiptir. Bunun yanında değişen yasalar ve koşullara göre anlaşma kurallarını değiştirme ve yenisini yayınlama hakkına sahip olacaktır.
  10. Kullanıcı ve site arasında geçen anlaşmazlıklar iki taraf arasında çözüme ulaştırılacaktır. Mümkün olmayan durumlarda ise taraflar mahkeme kanallarının yetkili olduğunu kabul eder. Kurallara uymayan üyelerin hesaplarının silinmesi veya ziyaretçilerin tespiti yapılarak siteden uzaklaştırılması kuralı esas alınmıştır.

  Kullanıcının siteye girmesi veya “Kırmızı Blog.com” sitesine üye olması takdirde tüm kullanım şartlarını kabul etmiş, onaylamış sayılmaktadır. Kabul etmediği takdirde siteyi ve servisleri kullanmaması gerekmektedir. İletişim : info@kirmiziblog.com

Bu konu size yardımcı oldu mu?
Content Protection by DMCA.com